SZKOŁA BALETOWA

Szkoła Baletowa Les Ballets de Pologne to prywatna szkoła baletowa oferująca zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia zarówno dla zdolnej młodzieży, która chciałaby swoją przyszłość związać z tańcem (klasy baletowe) jak i wszystkich innych – dzieci, dorośli, amatorzy, profesjonaliści na każdym poziomie. W naszej ofercie znajdują się też zajęcia dla osób zupełnie nie związanych z tańcem (np. pilates, stretching). Dzięki współpracy z Fundacją Warsaw Ballet Theatre oraz działającym przy niej zespole Les Ballets de Pologne nasi najzdolniejsi podopieczni mają szansę na realizację swoich marzeń oraz praktykę zawodową na scenie w spektaklach baletowych.

Zapraszamy na zajęcia taneczne do Szkoły Baletowej Les Ballets de Pologne! Zajęcia odbywają się w naszym lokalu przy ul. Pieskowa Skała 15 w Warszawie. Do dyspozycji naszych uczniów mamy dwie przestronne sale baletowe z pięknym widokiem, drążkami, lustrami, akustyką oraz profesjonalną podłogą baletową i podłogą sprężynującą.

Zapisy odbywają się e-mailowo: szkola@lesballets.pl  

Informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu +48 795 567 612!

Przed zapisaniem do właściwej grupy prawdopodobnie będzie konieczne przyjście na zajęcia próbne, na których nasz pedagog oceni Wasz poziom, porozmawia i przydzieli do odpowiedniej grupy/klasy bądź dobierze odpowiednie zajęcia.

Opłaty za zajęcia prosimy dokonywać na konto:

Szkoła Baletowa Les Ballets de Pologne

67 1910 1048 2219 3558 7664 0001

(w tytule imię, nazwisko, nazwa klasy lub grupy)

DLACZEGO MY?

Kameralne grupy

Ilość osób to maksymalnie 10-12 na jednych zajęciach

Infrastruktura

Nasi uczniowie mają do dyspozycji dwie przestronne sale z profesjonalną podłogą baletową oraz sprężynującą, która wpływa na kondycję naszych stawów oraz ścięgien.

Występy sceniczne

Nasi najzdolniejsi uczniowie mają szansę zostać wybrani do współpracy z zespołem (lub dołączenia do zespołu) Les Ballets de Pologne i udział w wielu spektaklach oraz galach.

Doświadczeni pedagodzy

Nasze zajęcia prowadzone są przez byłych i obecnych tancerzy (zarówno w Polsce jak i za granicą), pedagogów szkół baletowych, którzy poza wiedzą teoretyczną mają duże doświadczenie sceniczne i zawodowe.

Duży wybór zajęć

Poza lekcjami tańca klasycznego oferujemy wiele zajęć uzupełniających: technika pointe, wariacje, pilates, stretching, taniec współczesny, masterclass oraz wiele, wiele innych – na różnych poziomach. Dzięki temu każdy może wybrać zajęcia, na które chce lub potrzebuje chodzić.

Przyjazna atmosfera

w naszej Szkole dbamy o to aby uczniowie rozwijali swoją pasję i robili postępy, ale bez niezdrowej rywalizacji, zazdrości i zawiści. Dzieci od początku uczone są pracy w grupie, wzajemnej pomocy i wspierania siebie na wzajem.

KONTAKT

Zespół baletowy

+48 660 682 829

zespol@lesballets.pl

Szkoła Baletowa

+48 795 567 612

szkola@lesballets.pl