Warsztaty wakacyjne

Kochani! Powtarzamy naszą edycję warsztatów baletowych! Tym razem widzimy się w dniach od 22 do 28 sierpnia!

16:00-19:00 PRE-PRO BALLET INTENSIVE ( klasyka, technika point, wariacje) – poziom średniozaawansowany/zaawansowany, wiek 13+, 7 dni (21 godzin) – 850 zł – prowadzenie N. Żuk

Dla kogo?

Uczniowie szkół baletowych, osoby ćwiczące na poziomie średnio – lub zaawansowanym.

Wymagana znajomość techniki point na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

Co będziemy robić?

Lekcję klasyki w baletkach (drążek, środek, skoki), technikę point (kombinacje w większości na środku sali), nauka trzech wariacji z repertuaru klasycznego.

Wymagany strój: łososiowe rajstopy, body w dowolnym kolorze, łososiowe baletki oraz pointy, włosy muszą być upięte w kok. Opcjonalnie można posiadać krótką wiązaną tuniczkę, paczkę ćwiczebną klasyczną i/lub romantyczną do wariacji.

 

19:00-21:00 ADULT BALLET INTENSIVE (klasyka, technika point, wariacje) – poziom podstawowy/średniozaawansowany, wiek 16 +, 7 dni (14 godzin) – 560 zł – prowadzenie M. Czechowicz

Dla kogo?

Warsztaty dedykowane osobom dorosłym, które już znają podstawy lub są na poziomie średniozaawansowanym. Nie są to zajęcia dla osób, które dopiero chcą rozpocząć naukę.

Znajomość techniki point nie jest wymagana (można ćwiczenia robić w baletkach), ale jest mile widziana.

Co będziemy robić?

Lekcję klasyki w baletkach (drążek, środek, skoki), technikę point (można być również w baletkach) – kombinacje przy drążku oraz na środku sali, nauka dwóch wariacji z repertuaru klasycznego (można w pointach lub w baletkach).

Wymagany strój:

Dowolny.

 

16:00-18:00 BALLET INTENSIVE (klasyka, technika point, wariacje) – poziom podstawowy/średniozaawansowany, wiek 9-15 lat, 7 dni (14 godzin) – 560 zł – prowadzenie M. Giemeła

Dla kogo?

Dzieci i młodzież ćwiczące balet klasyczny na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym (nie od podstaw). Znajomość techniki point nie jest wymagana, ale jest mile widziana.

Co będziemy robić?

Lekcja tańca klasycznego w baletkach (drążek, środek, skoki), nauka podstaw techniki point (można być również w baletkach), nauka choreografii z repertuaru klasycznego.

Wymagany strój:

Łososiowe rajstopy, baletki, pointy (opcjonalnie), body w dowolnym kolorze. Można mieć krótką wiązaną tuniczkę. Włosy upięte w kok.

 

18:15-19:45 BALET DLA DOROSŁYCH ZUPEŁNIE OD PODSTAW – poziom od podstaw, wiek 16 +, 7 dni (10,5 godzin) – 420 zł – prowadzenie M. Giemeła

Dla kogo?

Młodzież i dorośli, którzy dopiero chcą rozpocząć naukę baletu lub mieli niewielką styczność z tańcem klasycznym.

Co będziemy robić?

Rozgrzewkę (ćwiczenie na wzmocnienie i rozciąganie), lekcja tańca klasycznego (drążek, środek, skoki).

Wymagany strój:

Dowolny.

 

INFORMACJE OGÓLNE

  • Zapisy: obowiązują zapisy mailowe na lesballetsdepologne@gmail.com – warunkiem rezerwacji miejsca jest wplata 50% zaliczki na konto naszej Szkoły (numer konta znajduje się w zakładce KONTAKT). Zaliczka jest bezzwrotna – prosimy zatem o przemyślane zapisy.
  • Limit miejsc: w każdej grupie obowiązuje limit 12 osób. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń (opłaconych).
  • Jeśli nie mieścisz się w określonej przez nas kategorii wiekowej a chcesz wziąć udział w warsztatach – napisz do nas, zdarza się, że przyjmujemy osoby młodsze/starsze.
  • Szkoła będzie otwierana dla uczestników warsztatów 15 minut przed zajęciami. Prosimy o nie przychodzenie wcześniej.
  • Każdy uczestnik warsztatów proszony jest o zapoznanie się z regulaminami naszej Szkoły – będzie wymagane podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem przed pierwszymi zajęciami.