Oferta dla szkół

OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Les Ballets de Pologne zaprasza Państwa serdecznie na spektakle baletowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz repertuar składa się z najpiękniejszych, słynnych baletów tworzonych przez wybitnych kompozytorów i choreografów. Znajdują się w nim historie i bajki dobrze znane dzieciom oraz te, które nie są jeszcze tak popularne, co nie znaczy, że nie ciekawe.

Nasze spektakle to połączenie sztuki tańca, muzyki, aktorstwa, scenografii, kostiumów oraz gry świateł. Każde przedstawienie jest starannie przygotowane oraz dostosowane do potrzeb widza. Bliskość widowni oraz jej kameralna wielkość daje odbiorcy wrażenie, że staje się on częścią przedstawianej sztuki, utożsamia się z postaciami, ułatwia zrozumienie problemów dzisiejszego świata, uczuć oraz wartości.

Po każdym przedstawieniu istnieje możliwość spotkania się z artystami oraz tancerzami. Dzieci mogą zadawać im pytania i robić pamiątkowe zdjęcia.

Nasze najbardziej lubiane przez dzieci i młodzież produkcje to: „Don Kichot, „Coppelia”,”Dziadek do orzechów”, „Kopciuszek”, „Śpiąca Królewna” i „Córka źle strzeżona”

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium naszych spektakli oraz rezerwacji biletów.

Koszt biletu grupowego to 30-35 zł.

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE DLA SZKÓŁ

Już wkrótce!

dziadek18plakat

'Śpiąca Królewna'

REZERWACJA BILETÓW oraz KONTAKT:

Les Ballets de Pologne ( www.lesballets.pl )

lesballetsdepologne@gmail.com lub +48 660 682 829

 

DSC_1314_wm