Szkoła Baletowa

Szkoła Baletowa

 

Szkoła Baletowa Les Ballets de Pologne to prywatna szkoła baletowa oferująca zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia zarówno dla zdolnej młodzieży, która chciałaby swoją przyszłość związać z tańcem (klasy baletowe) jak i wszystkich innych – dzieci, dorośli, amatorzy, profesjonaliści na każdym poziomie. W naszej ofercie znajdują się też zajęcia dla osób zupełnie nie związanych z tańcem (np. pilates, stretching). Dzięki współpracy z Fundacją Warsaw Ballet Theatre oraz działającym przy niej zespole Les Ballets de Pologne nasi najzdolniejsi podopieczni mają szansę na realizację swoich marzeń oraz praktykę zawodową na scenie w spektaklach baletowych.

sb3

Zapraszamy na zajęcia taneczne do Szkoły Baletowej Les Ballets de Pologne! Zajęcia odbywają się w naszym lokalu przy ul. Pieskowa Skała 15 w Warszawie. Do dyspozycji naszych uczniów mamy dwie przestronne sale baletowe z pięknym widokiem, drążkami, lustrami, akustyką oraz profesjonalną podłogą baletową i podłogą sprężynującą.

 

Zapisy: e-mail: lesballetsdepologne@gmail.com oraz pod numerem telefonu +48 795 567 612 lub w naszym lokalu na ul. Pieskowa Skała w godzinach zajęć!

*przed zapisaniem do właściwej grupy prawdopodobnie będzie konieczne przyjście na zajęcia próbne, na których nasz pedagog oceni Wasze warunki, porozmawia i przydzieli do odpowiedniej grupy/klasy bądź dobierze odpowiednie zajęcia.

DLA KOGO?

Szkoła baletowa

Zajęcia dla dzieci (od 4 roku życia), młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy również zawodowych tancerzy, amatorów a także osoby, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z tańcem. W naszym grafiku znajdziecie też zajęcia ruchowe dla osób chcących poprawić swoją sylwetkę i samopoczucie. Oferta klas baletowych skierowana jest do ambitnej młodzieży i dzieci, które myślą o profesjonalnym tańcu w przyszłości.

DLACZEGO MY?

* kameralne grupy – ilość osób to maksymalnie 10-12 na jednych zajęciach

*doświadczeni pedagodzy – nasze zajęcia prowadzone są przez byłych i obecnych tancerzy (zarówno w Polsce jak i za granicą), pedagogów szkół baletowych, którzy poza wiedzą teoretyczną mają duże doświadczenie sceniczne i zawodowe.

*duży wybór zajęć – poza lekcjami tańca klasycznego oferujemy wiele zajęć uzupełniających: technika pointe, wariacje, pilates, stretching, taniec współczesny, masterclass oraz wiele, wiele innych – na różnych poziomach. Dzięki temu każdy może wybrać zajęcia, na które chce lub potrzebuje chodzić.

*infrastruktura – nasi uczniowie mają do dyspozycji dwie przestronne sale z profesjonalną podłogą baletową oraz sprężynującą, która wpływa na kondycję naszych stawów oraz ścięgien.

*występy sceniczne – nasi najzdolniejsi uczniowie mają szansę zostać wybrani do współpracy z zespołem (lub dołączenia do zespołu) Les Ballets de Pologne i udział w wielu spektaklach oraz galach.

*przyjazna atmosfera – w naszej Szkole dbamy o to aby uczniowie rozwijali swoją pasję i robili postępy, ale bez niezdrowej rywalizacji, zazdrości i zawiści. Dzieci od początku uczone są pracy w grupie, wzajemnej pomocy i wspierania siebie na wzajem. Staramy się aby każdy znał swoje dobre strony, uczymy walczyć ze słabościami a przede wszystkim tego, że sukces jest w największym stopniu uzależniony od ciężkiej pracy.

*klasy baletowe – czyli zamknięte grupy dla dzieci i młodzieży planującej zostanie zawodowym tancerzem to alternatywa dla dziennej szkoły baletowej. Zajęcia odbywają się po południu dzięki czemu każdy ma czas na naukę w swojej szkole oraz dodatkowe pasje. Wielu uczniów klas aspiruje do dostania się do zagranicznych szkół baletowych, zespołów lub po prostu jest bardziej ambitna i chce uczyć się jak profesjonaliści.

_DSC1569