Szkoła Baletowa

Szkoła Baletowa

 

Do naszej Szkoły Baletowej można dołączyć również w trakcie roku szkolnego. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych – osoby zaawansowane jak i początkujące. Posiadamy ofertę dla osób ćwiczących rekreacyjnie jak i zawodowo.

sb3

Zapraszamy na zajęcia taneczne do Szkoły Baletowej Les Ballets de Pologne! Zajęcia odbywają się w naszym lokalu przy ul. Cypryjskiej 4 w Warszawie.

 

Zapisy: e-mail: lesballetsdepologne@gmail.com oraz pod numerem telefonu +48 795 567 612 lub w naszym lokalu na ul. Cypryjskiej 4 w godzinach zajęć!

*przed zapisaniem do właściwej grupy prawdopodobnie będzie konieczne przyjście na zajęcia próbne, na których nasz pedagog oceni Wasze warunki, porozmawia i przydzieli do odpowiedniej grupy/klasy bądź dobierze odpowiednie zajęcia.

DLA KOGO?

Szkoła baletowa

Zajęcia dla dzieci (od 3 roku życia), młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy również zawodowych tancerzy, amatorów a także osoby, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z tańcem. W naszym grafiku znajdziecie też zajęcia ruchowe dla osób chcących poprawić swoją sylwetkę i samopoczucie.

DLACZEGO MY?

Nasza szkoła oferuje duży wybór zajęć tanecznych i ruchowych, dzięki temu każdy może wybrać coś dla siebie, a oprócz regularnych zajęć dobrać techniki uzupełniające (jak technika pointe, wariacje baletowe, partnerowanie czy wiele innych). Lekcje prowadzone są w niewielkich grupach osób co umożliwia nauczycielowi indywidualne podejście do każdego ucznia. Szkoła mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy z jednocześnie dogodnym dojazdem zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Ze względu na funkcjonowanie przy szkole zespołu baletowego Les Ballets de Pologne nasi chętni uczniowie mają szansę na dodatkowe zdobywanie doświadczenia tanecznego we współpracy z zespołem. Posiadamy nowo wyremontowaną, przestronną salę baletową z profesjonalną podłogą, lustrami, drążkami oraz nagłośnieniem. W ciągu roku organizujemy wiele dodatkowych zajęć dla naszych podopiecznych. Nasi pedagodzy to nie tylko doświadczeni tancerze, soliści teatrów w Polsce i za granicą, absolwenci doskonałych szkół baletowych, ale przede wszystkim wspaniali, uśmiechnięci i pozytywni ludzie kochający dzielić się swoją wiedzą.

DSC_1273_wm