Dołącz do nas!

Wszystkich zainteresowanych współpracą bądź dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do wysyłania maili na lesballetsdepologne@gmail.com

Zachęcamy każdego bez względu na wiek, umiejętności, wagę, wzrost! Dla nas liczą się przede wszystkim dobre chęci, umiejętność pracy w grupie, zamiłowanie do tańca i sztuki oraz pracowitość. Rozważymy każdego!

Jeśli chcielibyście współpracować z nami jako osoba inna niż tancerz możecie zostać naszym PRZYJACIELEM – szukamy ochotników do pomocy w trakcie prób, spektakli, do kostiumów i makijażu, fotografów. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!

Kogo szukamy?

Dzieci (minimum 7 lat), młodzież i dorośli mający kontakt z tańcem, aktorstwem, pantomimą, sceną. Osoby mające dosyć dyspozycyjne weekendy, zaangażowane, energiczne, chętne do nauki oraz doskonalenia umiejętności. U dziewcząt mile widziana jest umiejętność tańca na pointach, ale nie jest to warunek.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lesballetsdepologne@gmail.com

_DSC5723 kopia