„Dziadek do orzechów” i Gala Noworoczna

Jesteśmy już po ostatnich w tym roku spektaklach „Dziadka do orzechów”! Było naprawdę wspaniale i chcielibyśmy podziękować naszej widowni za tak liczne przybycie! I chociaż to już koniec przedstawień w roku 2018 to Nowy Rok rozpoczniemy bardzo tanecznie – już 13 stycznia o godzinie 12:00 tańczymy „Dziadka do orzechów” w Domu Kultury ‚Świt” (bilety są już wyprzedane, ale możecie polować na anulowane rezerwacje na www.dkswit.com.pl) a tydzień później 20 stycznia o godzinie 15:30 zapraszamy Was na naszą Galę Noworoczną, w której wystąpią tancerze Les Ballets de Pologne oraz uczniowie naszej Szkoły Baletowej. Bilety dostępne są TUTAJ oraz w naszej Szkole Baletowej.

Gala_2019_A2A poniżej kilka wspomnieć z ostatnich spektakli „Dziadka…” autorstwa Konrada Galii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>