Rozpoczęcie sezonu 18/19 oraz nowego roku szkolnego w naszej Szkole

Witajcie,

Już w poniedziałek startujemy z regularnymi zajęciami w nowym roku szkolnym 2018/2019! Mamy dla Was kilka informacji o wydarzeniach, które będą się odbywać już niedługo.

8 września 2018 o godzinie 13:00 do 13:45 odbędzie się w naszej Szkole spotkanie dla UCZNIÓW KLAS 1-4 – spotkanie jest obowiązkowe dla wszystkich. Prosimy o przyjście w swoim stroju klasowym (łososiowe baletki, rajstopy, kostium + tuniczka oraz włosy upięte w kok, chłopcy: czarne baletki, rajstopy oraz biały t-shirt), ponieważ będzie robione wspólne zdjęcia na koniec spotkania. Osoby, które jeszcze nie mają stroju, nowi uczniowie, prosimy o zgłoszenie tego na pierwszych zajęciach w najbliższym tygodniu – będzie możliwość jego zamówienia na czas aby dotarł do soboty.

14 października 2018 o godzinie 15:30 nasz zespół rozpocznie sezon teatralny 2018/2019 GALĄ BALETOWĄ. W Gali wezmą udział tancerze zespołu Les Ballets de Pologne, a dodatkowo każda z klas naszej Szkoły zaprezentuje krótką choreografię. Próby zespołu ruszają już od 3 września. Uczniowie klas przygotują swoje choreografie podczas ich regularnych zajęć.

Gala odbędzie się w Białołęckim Ośrodku Kultury na ul. Głębockiej 66 w Warszawie. Bilety będą w sprzedaży już niedługo w cenie 40zł – pierwszeństwo zakupu mają nasi tancerze oraz uczniowie szkoły i ich rodziny.

Do zobaczenia już niedługo!

3maj1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>