Balet w wakacje

Nasz zespół zakończył już sezon teatralny ostatnim spektaklem „Korsarza”. Wakacje zbliżają się wielkimbaletwwak1i krokami i  większość z nas czeka przerwa od zajęć tanecznych oraz lekcji baletu. Jak przetrwać te dwa miesiące bez regularnych zajęć? My zapraszamy Was na warsztaty baletowe – 2 tygodnie w lipcu i 2 tygodnie w sierpniu. Nie ważne czy dopiero zaczynacie przygodę z tańcem czy jesteście już bardzo zaawansowani – każdy znajdzie zajęcia na odpowiednim dla siebie poziomie. Przez ten czas nie tylko utrzymacie ciało w dobrej formie, ale i nauczycie się nowych rzeczy, poprawicie swoją technikę. Podczas gdy w ciągu roku nie każdy jest w stanie chodzić na zajęcia codziennie to w wakacje zajęcia możecie mieć każdego dnia – 6 razy w tygodniu (lub nawet 12 pod rząd). Więcej informacji na temat naszych warsztatów znajdziecie w zakładce WAKACJE 2018. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc także nie zwlekajcie z zapisami (lesballetsdepologne@gmail.com) :)

A jeśli to Wam nie wystarczy i nadal martwicie się o utrzymanie dobrej formy w okresie wakacyjnym już niebawem przygotujemy Wam wpis co możecie zrobić samemu w domu aby nie stracić formy i kondycji!

Regularne zajęcia w naszej Szkole trwają do końca czerwca.

23 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się zakończenie roku dla wszystkich naszych uczniów klas baletowych (Klasa 1,2A,2B i 3)

Pamiętajcie też, że wyjątkowo we wtorek 12 czerwca nie odbywają się zajęcia – klasa 2A, balet (poziom średniozaawansowany) oraz pointy.

baletwwak2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>