Za nami premiera „Korsarza”

Witajcie,

Emocje już trochę opadły, my wróciliśmy już do normalnych prób i zajęć, bo przed nami nowe wyzwania w tym sezonie.

Bardzo dziękujemy wszystkim tancerzom i osobom zaangażowanym w przygotowanie „Korsarza”, którego premiera odbyła się 13 maja 2018, dziękujemy również naszej wspaniałej widowni – jak zawsze była to wielka przyjemność tańczyć dla Was! Mamy nadzieję, że spektakl Wam się spodobał, bo na pewno zajmie stałe miejsce w naszym repertuarze.

I chociaż było trochę nerwów (jak to zawsze bywa przed premierą) nasi tancerze stanęli na wysokości zadania. Nasz sezon teatralny powoli dobiega końca, ale pamiętajcie, że w wakacje w naszej Szkole będą odbywać się warsztaty baletowe – zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Jest to świetna okazja dla osób, które chciałyby nas bliżej poznać, sprawdzić jak uczymy lub są zainteresowane dołączeniem w przyszłości do naszej Szkoły i/lub zespołu. Więcej informacji znajdziecie w zakładce WAKACJE – grafik, cennik i wszystkie informacje.

A poniżej mała fotorelacja z premiery „Korsarza”:

 

_DSC2944

_DSC2935

_DSC2930

_DSC3029

_DSC3022

_DSC3011

_DSC2850

SAMSUNG CSC

_DSC2813

SAMSUNG CSC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>