Majówka za nami. Za kilka dni premiera „Korsarza”!

Witajcie,

Długi weekend majowy już za nami. U nas bardzo dużo się działo i dzisiaj Wam o tym opowiemy. Nasi tancerze majówkę poświęcili głównie na próby do premiery „Korsarza”, ale nie tylko! Premiera już za tydzień, przygotowaliśmy więc kostiumy, dekoracje, rekwizyty i scenografię – jest tego wszystkiego w „Korsarzu” bardzo dużo. Zdecydowanie ten balet to przedstawienie wymagające zaangażowania wielu osób ze względu na ogromną ilość kostiumów oraz rekwizytów. Efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć już 13 maja o 12:00 na ul. Głębockiej 66 w Białołęckim Ośrodku Kultury. Bilety można nabyć online ( https://www.ebilet.pl/klasyka/balet-taniec/balet-korsarz/ ) oraz w naszej Szkole (dla naszych uczniów mamy niższe ceny!)

3maj1

Jak sami widzicie czas spędzaliśmy nie tylko na sali. Zdjęcia zrobił nam Krzysztof Żerebiec, który już za tydzień zadebiutuje na scenie. Po raz pierwszy w balecie i to jeszcze w głównej roli! Jak myślicie, w jaką postać w „Korsarzu” się zamieni?

3maj2

Na sali też spędziliśmy wiele godzin doskonaląc choreografię!

DSC_0678

DSC_0705

„Korsarz” to balet dość rozbudowany wymagający dużej obsady, znajdziecie w nim zarówno choreografie klasyczne jak i taniec ludowy czy charakterystyczny oraz wiele ciekawych ról aktorskich. Zapraszamy Was już w najbliższą niedzielę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>