Z życia zespołu: Międzynarodowy Dzień Tańca

IDD181

Dziś obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca. Mimo tego, że jest majówka nasz zespół oraz Szkoła pracują ze IDD182względu na zbliżającą się premierę „Korsarza”. Aby uczcić nasze święto przygotowaliśmy dla Was małą relację z lekcji, prób oraz przygotowań do spektaklu. Wszystko znajdziecie na naszym Instagramie ( @lesballetsdepologne ) – koniecznie dajcie znać czy Wam się podoba i chcielibyście więcej tego typu relacji. Możecie obejrzeć krótkie fragmenty lekcji baletu w naszej Szkole jak i prób. Premiera „Korsarza” odbędzie się dokładnie za 2 tygodnie: 13 maja o godzinie 12:00 w Białołęckim Ośrodku Kultury na ul. Głębockiej 66 w Warszawie (bilety możecie zarezerwować na www.ebilet.pl lub kupić osobiście w naszej Szkole).

Pamiętajcie, że w ciągu następnych dni nasza Szkoła funkcjonuje według majówkowego planu (podany we wpisie poniżej) – większość lekcji odbywa się normalnie.

 

 

IDD183

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>