Wiosna w Les Ballets

Sezon zimowy już za nami! Za oknem coraz cieplej i w Les Ballets również dużo nowości na wiosnę!

22 kwietnia – czyli za niecałe 3 tygodnie wraca na scenę przezabawny balet „Córka źle strzeżona”. Zatańczymy go o _DSC9502godzinie 11:00 w niedzielę w Domu Kultury „Świt” na Targówku (bilety są dostępne na www.dkswit.com.pl ). Mamy nadzieję, że będziecie bawić się wspaniale i powrócicie na widownię już 3 tygodnie później.

13 maja o 12:00 tańczymy po raz pierwszy „Korsarza” – to jeden z najpiękniejszych baletów klasycznych. Jeśli chcecie zobaczyć nasze przygotowania do premiery zapraszamy na nasz Instagram @lesballetsdepologne – czeka tam na Was codzienna dawka tańca i wieści. Nasi tancerze bardzo ciężko pracują nad nową choreografią. Zaskoczą Was też na pewno nowe kostiumy, bo tych w „Korsarzu” jest niezliczona ilość.

Zapraszamy szczególnie dzieci – nie będzie ani chwili nudy!

Bilety są już dostępne w sprzedaży na EBILET.PL oraz w salonach EMPIK ( https://www.ebilet.pl/klasyka/balet-taniec/balet-korsarz/ )

 

Już niedługo pojawi się też oferta warsztatów wakacyjnych w naszej Szkole Baletowej w lipcu oraz sierpniu! Jesteście ciekawi jakie zajęcia dla Was przygotowaliśmy? Dowiecie się niebawem!

SB1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>