Październik w Les Ballets

Kochani,

Ponieważ bardzo dużo się u nas ostatnio dzieje chcemy Wam troszeczkę przybliżyć co się wydarzy w obecnym miesiącu!

W najbliższy weekend 7-8 października 2017 wypadają trzecie urodziny naszego zespołu Les Ballets de Pologne. Wraz z tancerzami będziemy je świętować między próbami, a dla naszych widzów przygotowujemy małą niespodziankę. Już wkrótce ogłosimy ją na Facebooku zespołu: https://www.facebook.com/Les-Ballets-de-Pologne-709084279186566/

Zachęcamy więc do śledzenia naszego Fanpage :)les_ballets_CórkaZleStrzezona2_2017_A2_2

22 października o godzinie 18:00 otwieramy sezon jednym z najpiękniejszych i najśmieszniejszych baletów klasycznych „Córką źle strzeżoną”. Zapraszamy Was serdecznie do Białołęckiego Ośrodka Kultury na ul. Głębockiej 66 w Warszawie. Po spektaklu nie odchodźcie zbyt szybko – chętnie spotkamy się z Wami w foyer!

Bilety dostępne tutaj:

https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/corka-zle-strzezona/

oraz tutaj:

https://www.groupon.pl/deals/gl-fundacja-warsaw-ballet-theatre-3

Jak i w salonach sieci EMPIK!

 

Otworzyliśmy już również sprzedaż numerowanych miejsc na premierę „Giselle” oraz naszego tradycyjnego i świątecznego „Dziadka do orzechów”!

Zapraszamy na ebilet.pl oraz do salonów sieci EMPIK

Tutaj ‚Giselle': https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/giselle/

Tutaj ‚Dziadek do orzechów': https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/dziadek-do-orzechow/

Giselle_2017_A2

 

Zarówno zespół jak i dzieci z naszej Szkoły Baletowej pochłonięte są próbami do najbliższych produkcji. W każdym z baletów zobaczycie zarówno naszych tancerzy jak i uczniów. Mamy nadzieję, że do zobaczenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>