„Córka źle strzeżona” – już 22 października 2017

les_ballets_CórkaZleStrzezona2_2017_A2_2Zapraszamy serdecznie wszystkich na otwarcie naszego sezonu spektaklem „Córka źle strzeżona”! Tańczymy 22 października 2017 w Białołęckim Ośrodku Kultury na ul. Głębockiej 66 o 18:00.

Kogo zapraszamy szczególnie:)?

-dzieci (już od 3 roku życia) i młodzież

-tych, którzy lubią się śmiać i dobrze bawić

-rodzice, dorośli też się nie będą nudzić

„Córka źle strzeżona” to komedia baletowa w dwóch aktach. Opowiada o miłości między Lise – córką zamożne wdowy Simone i Colasem – ubogim wieśniakiem. Simone jednak nie podziela uczucia, którym darzy siebie dwójka zakochanych i usilnie próbuje rozdzielić parę. Znalazła już bowiem przyszłego męża dla swojej córki – Alana. Młodzieniec z bogatej rodziny jednak zupełnie nie podoba się Lise.

Na scenie wystąpią tancerze Les Ballets de Pologne oraz uczniowie naszej Szkoły Baletowej. Zobaczycie mnóstwo ciekawych postaci, wiele rekwizytów oraz przeróżne choreografie (od tańca kurczaków przez popisowe tańce solowe do słynnych pas de deux). Obiecujemy, że na tym balecie nie będziecie się nudzić nawet przez sekundę!

Bilety możecie nabyć w salonach sieci EMPIK oraz na https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/corka-zle-strzezona/

Trwa również promocja na Grouponie na wszystkie nasze spektakle w pierwszej połowie sezonu:  https://www.groupon.pl/deals/gl-fundacja-warsaw-ballet-theatre-3

scena1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>